Antalya Köpek Oteli
 
Icons-Pawsitive

Antalya Köpek Oteli & Köpek Kreşi

Antalya Köpek Oteli can dostlarımıza hizmet verdiğimiz evcil hayvan oteli veya Köpek otelimizde hayvansever bakıcılar eşliğinde tatil fırsatı sunuyor ve onlara değer veriyoruz. Köpek ve diğer evcil hayvanlar ailelerin üyeleridir. Onları çok seviyor ve sevgi ile yaklaşıyoruz. Patili dostlarımız için özel dizayn edilmiş ‘Kafessiz, Güvenli, Huzurlu ve Bol Aktiviteli, Klimalı, Hijyenik’ ortamda bolca oyuncaklar ile lunapark gibi eğleniyor ve aynı zamanda kreş gibi sosyalleşmelerine yardımcı oluyoruz.

Evcil dostlarımıza güvenli, sessiz ve sıcacık bir ev iklimi sunuyor, onların sakin ve dingin bir ortam yaşaması için alışılmadık şekilde tasarladığımız odalarımız ile kafesten uzakta (kafessiz) bir Köpek oteli yönetimi sağlıyoruz. Patili dostlarımız tatil evinde kaldığı süre boyunca onlarla ilgileniyor, gerektiği kadar zaman ayırıyor ve 24 saat gözlemliyoruz. Yemek kapları ve su kapları her gün temizleniyor ve sağlıklı bir iklim oluşturuyoruz. Steril kuru, yaş mama ve ek vitamin takviye gıda macunlarını kullanıyoruz. Düzenli olarak tüy tarama, göz ve kulak bakımınıda ihmal etmiyoruz.

Antalya Pet Taksi Hizmetiniz Var mı?

Antalya pet taksi olarak evcil hayvanlarınız ile birlikte hedeflerine gidiyoruz, bu keyifli gezimizde ebeveyn figürlerimiz de bizimle geliyor ve uzman grubumuzla Köpeklerinizi bulundukları bölgeden alıp hedeflerine ulaştırıyoruz.

Köpek Oteli Servislerimiz:

[table id=3 /]

[table id=5 /]

Call Now Button0551 192 09 62